Centrum Dystrybucyjne Inoutic

Centrum Dystrybucyjne Inoutic, to aktualnie największy w Polsce magazyn profili w całości znajdujący się pod dachem, w hali. Jego powierzchnia to 12 500 m2. Centrum Dystrybucyjne to także nowoczesne zaplecze biurowo-socjalne o powierzchni 200 m2, w którym znajdują się między innymi biura Centrum Obsługi Klientów i Działu Transportu. Nowy magazyn Inoutic działa od maja tego roku.Ważnym, z punktu widzenia obsługi załadunków i koordynowania transportu, jest fakt, że Centrum Dystrybucyjne dysponuje placem przeładunkowym o powierzchni 1 200 m2 oraz dodatkowo zadaszonymi na powierzchni 900 m2 wiatami ułatwiającymi pracę magazynierów i kierowców nawet w czasie zimy czy deszczu. Decydując się na otwarcie Centrum Dystrybucyjnego Inoutic pomyśleliśmy o najefektywniejszych rozwiązaniach wewnątrz i na zewnątrz nowego magazynu.

Zalety Centrum Dystrybucyjnego to pełna ochrona gotowych produktów przed wpływem warunków atmosferycznych i innych czynników zewnętrznych, usprawnianie procesów wysyłki towarów i skrócenie czasu oczekiwania na załadunek. Wszystko to między innymi dzięki szerokim drogom komunikacyjnym, mniejszym blokom składowania oraz poprawie efektywność i ergonomii pracy.

Nowe Centrum Dystrybucyjne zlokalizowane jest w Rabowicach pod Poznaniem, niecałe 2 km od siedziby firmy w Jasinie. Dojazd do magazynu jest bardzo wygodny, bezpośrednio drogą asfaltową z trasy nr 92 (Poznań – Warszawa), dodatkowo przed Centrum Dystrybucyjnym znajduje się rozległy parking, na którym kierowcy bezpiecznie mogą oczekiwać na wjazd.

schatten
fachbetriebsuche schatten kontakt schatten
Member of the Deceuninck Group
© Inoutic