Aktualności

26.06.2017
Zmiany w zakresie dostępności folii
Dynamiczne otoczenie rynkowe oraz zmieniające się oczekiwania Klientów - użytkowników mają wpływ na kształt naszej oferty handlowej, szczególnie w zakresie dostępności kolorystycznej. 
Czytaj Więcej>>

26.06.2017
Zmiany w zakresie dostępności profili
Informujemy, że zmianie ulegają także statusy dostępności magazynowej dla profili. Nowe statusy MTS („na magazynie”) i MTO („na zamówienie”) dla poszczególnych produktów są oczywiście udostępnione w naszym systemie Inoutic Online. 
Czytaj Więcej >>

30.04.2017
Przekładki do kontenerów stalowych
Optymalizacja przestrzeni magazynowej, oszczędność miejsca i efektywne wykorzystanie kontenera, to najważniejsze zalety wprowadzanych przez Inoutic przekładek do kontenerów stalowych. Ich zadaniem jest przede wszystkim sprawniejsze i efektywniejsze zarządzanie powierzchnią składowania produktów w kontenerach, a co za tym idzie ograniczenie liczby wykorzystywanych na co dzień kontenerów.  Czytaj Więcej >>

27.04.2017
Inoutic Project Plan w nowej wersji
W oferowanym przez Inoutic pakiecie usług i narzędzi wspierających Klientów, pojawiła się nowa elektroniczna wersja programu Inoutic Project Plan (ICPP) - programu wspomagającego projektowanie i kalkulację wybranych parametrów użytkowych okien i drzwi. Program w nowej odsłonie dostępny jest na platformie Inoutic Online. 
Czytaj Więcej >>

25.04.2017
Inoutic HST rozwiązanie warte wyróżnienia

Kolejny już raz firma REM II oraz firma Bema-Res, jeden z największych dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej marki Hensfort, udowadniają, że na produkcji i sprzedaży okien znają się doskonale. W tym roku na Podkarpackich Targach Budowlanych w Rzeszowie za swoje produkty zostały nagrodzone podwójnie – Złotym Medalem oraz Wyróżnieniem. Jest do dla Inoutic o tyle ważne, że nagrodzone drzwi tarasowe HST Soft Close powstały w oparciu o rozwiązanie Inoutic HST. Czytaj Więcej >>

1.03.2017
Wizyta REM II i Bema-Res w Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o.
Spotkaniu z firmą REM II i firmą Bema-Res, które odbyło się w siedzibie firmy Inoutic pod koniec stycznia tego roku było doskonałą okazją do omówienia planów sprzedażowych i zmian produktowych, mających na celu dopasowania oferty produktowej do oczekiwań rynku.  Była to także okazja do lepszego poznania i nawiązania bliższych relacji.  Czytaj Więcej >>

28.02.2017
Szkolenia inwestycją w klientów
„Nowoczesne techniki efektywnego procesu sprzedaży” to temat szkolenia, które nasza firma zorganizowała w lutym dla pracowników pionu sprzedaży firmy FourTech - jednego ze swoich Klientów. 
Czytaj Więcej >>

20.01.2017
System tarasowy Twinson w nagrodzonym projekcie

Wielkim sukcesem dla naszego systemu tarasowego Twinson zakończyła się zeszłoroczna edycja Salonu Architektury, organizowanego od trzech lat przez Małopolską Okręgową Izbę Architektów. I miejsce w plebiscycie zajęły Apartamenty Lea 251, gdzie na tarasach wyższych kondygnacji zastosowano system tarasowy Twinson. Czytaj Więcej >>

7.10.2016
Grupa Deceuninck odnotowuje kolejne wzrosty

Najnowsze podsumowanie wyników finansowych Grupy Deceuninck potwierdza świetną kondycję firmy. Silny rozwój efektywności produkcji, kontrola kosztów oraz stały wzrost wydajności operacyjnej, na których Zarząd koncentrował się jeszcze w zeszłym roku, przynoszą wymierne efekty, a prognozy na pozostałe miesiąca są jeszcze bardziej optymistyczne. Sprzedaż na poziomie 330,2 mln EURO (+5,8% w stosunku do wyników z pierwszej połowy 2015 roku) to wielkość, która pokazuje, że założenia ekonomiczne Grupy są w pełni realizowane. Czytaj Więcej >>

20.09.2016
Partnerstwo z VinylPlus

Jest nam miło poinformować, że od lipca Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem VinylPlus. Wyjaśniając VinylPlus to Dobrowolny Program Zrównoważonego Rozwoju Europejskiego Przemysłu PVC. Jego celem jest stworzenie długoterminowych ram dla zrównoważonego rozwoju w całym łańcuchu wartości PVC. Program obejmuje swoim zasięgiem 28 krajów Unii Europejskiej, Norwegię oraz Szwajcarię. Czytaj Więcej>>

14.07.2016
Inoutic z tytułem „Solidny Pracodawca 2016”

Inoutic / Deceuninck to firma, która stawia sobie ambitne cele zarówno w obszarze produkcji, logistyki i obsługi Klientów, jak również z zakresie polityki personalnej. „Jakość i serwis klasy Inoutic”, to motto, które przyświeca nam we wszystkich działaniach zewnętrznych i wewnętrznych.
Czytaj więcej >>

20.06.2016
System Twinson w WCMB Stowarzyszenia Monar

Już po raz kolejny nasz system tarasowy Twinson Terrace staje się cichym bohaterem i będzie służył potrzebującym. Nasza firma zaangażowała się w przygotowanie tarasu w Domu Readaptacji Społecznej prowadzony przez Monar w podpoznańskich Rożnowicach.
Czytaj więcej >>

10.06.2016
Inoutic na sportowo

22 maja w Poznaniu odbyła się IV edycja sztafetowego biegu maratońskiego XL PL EKIDEN, organizowanego przez Fundację XL PL oraz Sportlife Artur Kujawiński. Bieg rozgrywany jest wokół Jeziora Malta. Zawodnicy mają do pokonania dystans 42 km i 195 metrów w podziale na 6 odcinków: 9 795m + 10 800m + 5 400m + 5 400m + 5 400m + 5 400m. Firma Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o. wzięła udział w tym nietypowym maratonie już po raz drugi. W tym roku barwy Inoutic reprezentowało 12 osób czyli dwie sztafety.
Czytaj dalej>>

 20.04.2016
Zmiany w zakresie oferty produktowej Twinson

Informujemy, że od 4 maja wprowadzone zostaną zmiany w ofercie produktowej Twinson. Zmiany dotyczą wszystkich naszych systemów tarasowych – Terrace, Terrace Maxi, Terrace + i Terrace Massive. Do oferty wprowadzamy trzy nowe profile wentylacyjne oraz dwa regulowane wsporniki. Warto podkreślić, że w ofercie pojawią się także nowe długości desek tarasowych Terrace (4 i 5 m). Zwracamy również uwagę na nowy, czarny kolor rdzenia desek tarasowych.
Czytaj dalej>>>

19.04.2016
60 lat innowacji Inoutic na targach Fensterbau Frontale

Tegoroczne targi Fensterbau Frontale to dla Inoutic / Deceuninck wyjątkowo udane wydarzenie. Podczas czterech targowych dni nasze nowatorskie, dwupoziomowe stoisko odwiedziło kilka tysięcy osób. Na powierzchni blisko 700 m2 zaprezentowaliśmy najnowsze produkty, w tym m.in. wzmocnione włóknem szklanym drzwi frontowe Rovex oraz innowacyjne systemy okienne Eforte Fusion i Preforte. Świętowaliśmy 60. rocznicę Inoutic na rynku, a nasza ekspozycja targowa uznana została przez zwiedzających za najładniejszą ekspozycję Fensterbau Frontale 2016.
Czytaj dalej>>>

30.03.2016
Co nowego w Norymberdze

Tegoroczna edycja targów Fensterbau Frontale stała pod znakiem kilku interesujących innowacji. Największe zainteresowanie zwiedzających wzbudziła nowa konstrukcja okna Eforte Fusion, łącząca w sobie trzy materiały - PVC, drewno i aluminium, oraz wzmocniony włóknem szklanym, dostępny w kilku wzorach i kolorach panel drzwi frontowych Rovex. Wiele emocji budziły trzy modele okna Preforte (modele różniły się wyglądem skrzydła), których design poddany został ocenie gości. Każdy odwiedzający stoisko mógł oddać głos na model, który najbardziej przypadł mu do gustu.
Czytaj dalej>>>

25.03.2016
Szkolenie dla dystrybutorów systemów kompozytowych Twinson

Systemy tarasowe Twinson, ogrodzenia Twinson Fencing i elewacje Wall Premium były tematem marcowego szkolenia zorganizowanego przez Inoutic dla dystrybutorów i wykonawców tych systemów. W teoretycznej i praktycznej części kursu udział wzięły 54 osoby.
Czytaj dalej>>>

1.03.2016
Udany rok Grupy Deceuninck

Rok 2015 był bardzo dobrym rokiem dla Grupy Deceuninck. Poprawa efektywności produkcji i ścisła kontrola kosztów pozwoliły na osiągniecie marży EBITDA powyżej założonych planów i znaczącą poprawę sprzedaży do poziomu 644,5 mln EUR (+16,6%).
Czytaj dalej>>>

23.11.2015
Nowe perspektywy, nowy obszar biznesu

W bawarskim Bogen (niemieckiej siedzibie Inoutic / Deceuninck) wyroby z tworzyw sztucznych produkowane są od ponad 60 lat. Początkowo wytwarzane były przez rodzinną firmę braci Anger, następnie przez dobrze znaną markę Thyssen Polymer. W 2003 roku firma weszła w skład grupy Deceuninck i już jako Inoutic stała się synonimem jakości i innowacji technologicznych. W niemieckim zakładzie Inoutic produkuje systemy okienne i drzwiowe oraz kompatybilne z nimi rolety, jak również wiele innych elementów formowanych wtryskowo.
Czytaj dalej>>>

11.11.2015
Kolejny kwartał znaczącego wzrostu Grupy Deceuninck

W III kwartale 2015 r. Grupa Deceuninck po raz kolejny zanotowała świetny wynik finansowy. Na sukces ten miał wpływ bardzo dobry wynik w Stanach Zjednoczonych, Turcji oraz na rynkach wschodzących. Nie bez znaczenia były także wzrosty sprzedaży należącej do Grupy marki Inoutic w Europie Środkowej i Wschodniej, w szczególności w Polsce.
Czytaj dalej>>>

29.10.2015
Nowe, półzlicowane skrzydło Eforte

W ofercie Inoutic dostępne jest już nowe, półzlicowane skrzydło z serii Eforte. Eforte tworzy nowe standardy dla energooszczędnej stolarki okiennej. Przy głębokości zabudowy 84mm i zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych uzyskuje wartość Uf=0,95W/m²K.
Czytaj dalej>>>

20.10.2015
Uroczyste otwarcie Domu Rolanda McDonalda

14 października, w Krakowie odbyła się uroczysta gala otwarcia Domu Rolanda McDonalda. Nie zabrakło na niej przedstawicieli firmy Inoutic, która była jednym z partnerów budowy Domu.
Czytaj dalej>>>

17.10.2015
Nowe profile systemy podnośno-przesuwnego HST 76

W ofercie Inoutic pojawiły się nowe profile do konstrukcji drzwi podnośno-przesuwnych HST 76.
Czytaj dalej>>>

16.10.2015
Gala Liderów Rynku Stolarki 2015

W warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyło się kolejne spotkanie biznesowego klubu Forum 100 połączone z wręczeniem Certyfikatów dla Liderów Rynku Stolarki 2015 w 19 segmentach. Partnerem marytorycznym Gali była firma Inoutic, a jedną z prezentacji poprowadził CEO Grupy Deceuninck (właściciel Inoutic), Tom Debusschere.
Czytaj dalej>>>

 13.10.2015
Nowe inwestycje w USA
Właśnie ruszyła budowa nowej fabryki Deceuninck w Reno, w stanie Nevada. W ramach wartej 20 mln dolarów inwestycji powstanie nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 50 000 m2. Oddanie obiektu do użytkowania zostało zaplanowane na drugi kwartał 2016 roku. Docelowe możliwości produkcyjne nowej fabryki to 24 linii do ekstruzji profili okiennych PVC.
Czytaj dalej>>>

 10.10.2015
Kolejna inwestycja Grupy Deceuninck w Turcji
Należąca do Grupy Deceuninck firma Ege Profil rozpocznie w Menemen w Turcji budowę nowoczesnej fabryki oraz zakładu recyclingu PVC. Inwestycja zostanie zrealizowana dzięki kredytowi w wysokości 26 mln euro, udzielonemu tureckiemu producentowi przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOR).
Czytaj dalej>>>

9.10.2015
Inoutic Partnerem merytorycznym Gali Liderów Rynku Stolarki 2015
W 14 października w Business Centre Club w Warszawie zorganizowana zostanie kolejna Gala i wręczenie dyplomów Liderów Rynku w poszczególnych segmentach branży stolarki otworowej. W tym roku mieć będzie ona szczególnie uroczysty przebieg, bo połączona będzie ze 150. wydaniem miesięcznika Forum Branżowe 
Czytaj dalej>>>

 03.08.2015
DECEUNINCK kontynuuje pozytywny trend i dalej umacnia swoją pozycję.

Grupa Deceuninck opublikowała właśnie wyniki pierwszego półrocza 2015 r. Spółka zanotowała 18% wzrost sprzedaży...
Czytaj dalej >>>

07.07.2015

Notatka prasowa - Tom Debusschere przewodniczącym EPPA

EPPA wybrała nowego przewodniczącego zarządu: Tom Debusschere (Deceuninck NV) zastąpił na tym stanowisku Andreasa Hartleifa (VEKA AG)
Czytaj dalej >>>

23.06.2015

Katalog obiektów referencyjnych Twinson

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem realizacji Twinson. Znaleźć w nim można aktualną listę obiektów referencyjnych, w których wykorzystane zostały systemy tarasowe, elewacyjne i ogrodzeniowe Twinson.
Czytaj dalej >>>

16.06.2015

Liczy się współpraca!

14 czerwca drużyna biegowa Inoutic Team zmierzyła się dystansem maratońskim. Trasa ta podzielona została na odcinki, z którymi uczestnicy poradzili sobie naprawdę znakomicie, bijąc przy okazji swoje rekordy życiowe. Mimo upalnej pogody i dużej konkurencji udało się ukończyć bieg na 94 miejscu spośród 240 startujących drużyn, uzyskując czas łączny wynoszący 3:29:47!.
Czytaj dalej >>>

04.06.2015
Bardzo dobry wynik Grupy Deceuninck: +18%

Deceuninck (właściciel marki Inoutic) zanotował w pierwszym kwartale br. wzrost sprzedaży na poziomie 18%. Oznacza to, że sprzedaż w całej grupie osiągnęła poziom niemal 140 milionów EUR.
Czytaj Dalej >>>


27.05.2015
Cieszymy się, że możemy pomóc!
Pod koniec ubiegłego roku w Krakowie ruszyła budowa nieodpłatnego hotelu dla rodziców, których dzieci leczone są w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym. Inwestycję prowadzi Fundacja Rolanda McDonalda. Miło nam poinformować, że mamy swój udział w tym przedsięwzięciu – jako jeden z partnerów przekazaliśmy Fundacji system tarasowy Twinson.
Czytaj dalej >>>

07.05.2015
Akwizycja w Turcji

Deceuninck (właściciel marki Inoutic) dokonał akwizycji tureckiego producenta profili okiennych, firmy Pimas.
Czytaj dalej >>>


18.04.2015
Artur Paździor Dyrektorem Regionu Centralnej i Środkowej Europy

Artur Paździor wszedł do Rady Dyrektorów grupy Deceuninck, będącej właścicielem marki Inoutic, obejmując stanowisko Dyrektora Regionu Centralnej i Wschodniej Europy.
Czytaj dalej >>>

„Nowoczesne techniki efektywnego procesu sprzedaży” to temat szkolenia, które nasza firma zorganizowała w lutym dla pracowników pionu sprzedaży firmy FourTech - jednego ze swoich Klientów .
schatten
Member of the Deceuninck Group
© Inoutic