schatten
Home > O firmie 

Nasza firma / Kim jesteśmy?

Inoutic jest częścią Grupy Deceuninck (www.deceuninck.com) jednego z największych na świecie producentów systemów profili PVC do produkcji stolarki otworowej oraz systemów tarasowych i elewacyjnych w technologii Twinson, która może poszczycić się ponad 75-letnim doświadczeniem.

Tworzymy i rozwijamy technologie produkcji z PVC i materiałów kompozytowych. W naszych fabrykach w Bogen (Niemcy), Jasinie (Polska) i Popuvkach (Czechy) przeprowadzamy pełne procesy produkcyjne - od wstępnego projektu produktu, poprzez jego testy laboratoryjne, aż po wytłaczanie i okleinowanie. Dzięki naszym zaawansowanym technologicznie produktom łączymy w kreatywny i innowacyjny sposób świat zewnętrzny z wnętrzem wszystkich rodzajów budynków. Nasze profile do produkcji stolarki otworowej i produkty budowlane są oceniane, nie tylko przez ekspertów, ale i swoich użytkowników, jako jedne z najlepszych na świecie.

W Polsce działamy od 1993 roku. Nasze produkty zdobyły uznanie wśród producentów stolarki otworowej, jak i użytkowników głównie dzięki bardzo wysokiej jakości. Korzystamy z siły integracji w Grupie Deceuninck, co pozwala na surową kontrolę każdego etapu produkcji.

schatten
fachbetriebsuche schatten kontakt schatten
Member of the Deceuninck Group
© Inoutic